Ugrás a tartalomhozUgrás a menüpontokhozUgrás a lábléchez

Újabb érmeket nyert a traumatológus hadnagy

Fotó: Molnár László Norbert |  2021. július 28., szerda 9:55

Annak ellenére, hogy jelenleg a XXXII. nyári olimpiai játékokra figyel a sportvilág, jelentős versenyt rendeztek a hazai kajak-kenu sportág masters versenyzői számára a szolnoki vízisport telepen. Az MH Egészségügyi Központ traumatológus orvosa, Dr. Koras Réka kiváló eredménnyel, három számban is érmet szerzett.

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szövetség által 2021. július 24-25-e között megrendezett Masters Országos Bajnokságot a traumatológus K4 Vegyes Masters 200 m, K4 Női Masters 200 m valamint K4 Vegyes Masters 500 m versenyszámokban a harmadik helyen ért célba, megszerezve ezzel a bronzérmet.

Nem meglepő, hogy Dr. Koras Réka kiváló sporteredményt ér el: 2020 őszén szintén bronzérmet szerzett a Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság kajak női páros Masters 10 km-es korcsoportos döntőjében.